Testowanie produktów HiPP

19.1.16


Całkiem niedawno pojawił się u mnie na blogu wpis dotyczący wprowadzania G. nowych produktów żywieniowych. Minął już kolejny miesiąc i idzie nam całkiem dobrze. Poza jednym produktem - zielonym groszkiem - G. je wszystko. Czas leci, a ja powoli zaczęłam wprowadzać już konkretne dania - 2 i 3 składnikowe. Załapałyśmy się również na testowanie produktów marki HiPP, której i tak próbowałam już wcześniej (kupuję produkty firmy: BoboVita, HiPP i Gerber). Otrzymałyśmy taki zestaw do przetestowania:Oprócz słoiczków dostałyśmy w prezencie - 2 łyżeczki z opakowaniem. Bardzo fajny prezent, który się już sprawdził w podróży. Po przetestowaniu produktów trzeba oczywiście wypełnić ankietę na stronie producenta.

Poniżej zestaw, który odebrałam z Rossmanna. Kupon do wykorzystania jest na zdjęciu powyżej. Wszystko co jest na zdjęciu zostało już dawno zjedzone, a ja mogę spokojnie powiedzieć, że dziecko zjadło je ze smakiem i żadnych złych objawów po tym nie było. Wszystkim Mamom, które zaczynają przygodę z rozszerzaniem diety, mogę polecić jedzenie tej marki, gdyż uważam że produkty są z ekologicznych warzyw, przechodzą przez różne kontrole i są na pewno dostosowane do danego wieku naszego malucha. Na stronie firmy można się również zapoznać z ich certyfikatami, które tylko potwierdzają bardzo dobrą jakość produktów. Jeśli chcecie je wypróbować - zachęcam do zapisania się do Klubu Mojego Maluszka: https://klubmaluszka.hipp.pl/rejestracja/#c295.You Might Also Like

2 komentarze

  1. Kiedyś takie paczuszki były wydawane przez Rossmann. Akcja trwała cały czas.A testowanie na stronie hippa już się zakończylo.

    OdpowiedzUsuń
  2. rossmanowskie produkty sa the best - smakowo i cenowo! polecam!

    OdpowiedzUsuń

Subscribe