Blogerzy dla serc

11.3.16

Jakiś czas temu postanowiłam zaangażować się w akcję charytatywną na Instagramie, której celem jest zbiórka pieniędzy na III etap operacji serca Nikoli Rybickiej w Niemczech. Uszyłam opaskę, którą można było licytować. Jeśli chcecie również pomóc dziewczynce zajrzyjcie na siepomaga.pl lub na profil licytacje_nikoli na Instagramie.

***

O akcji "Blogerzy dla serc" przeczytałam u jednej z blogerek i postanowiłam również wziąć w niej udział. Projekt ten polega na zbiórce materiałowych serduszek, które zostaną rozdane chorym dzieciom w Śląskim Centrum Chorób Serca w Zabrzu. Namawiam Was do dołączenia do akcji. Im więcej serca otrzymają organizatorzy, tym więcej uśmiechów pojawi się na dziecięcych twarzach - zwłaszcza, że zbliżają się święta. Oprócz serc, można również przekazać: pluszaki, książki, kredki, zeszyty - jednym słowem "coś" co sprawi, że na chwilę zapomną o swoich troskach i problemach.

Ważne!
Zabawki nie mogą mieć w sobie wbudowanych żadnych elementów zakłócających pracę urządzeń znajdujących się na terenie szpitala np. magnesy czy mechanizmów na baterie.

CZAS TRWANIA AKCJI: do 16 czerwca 2016 roku!

Paczki możesz wysłać na adres Fundacji:
Fundacja Śląskiego Centrum Chorób Serca
ul. Wolności 182
41-800 Zabrze
z dopiskiem: BLOGERZY DLA SERC

Zanim zdecydujesz się wysłać paczkę - skontaktuj się z organizatorami na adres mailowy: kontakt@naszadrogado.pl. Są to blogerzy - Aneta i Krzysztof z bloga naszadrogado.pl. Więcej o akcji możesz przeczytać TUTAJ

A to moje serca:


Oprócz tego uszykowałam również maskotki pluszowe. G. ma ich sporo, a te mam nadzieję sprawią radość innym dzieciom. You Might Also Like

2 komentarze

Subscribe